Nové vzezření?Je to 2 měsíce, co jsem se rozešla s mým ex. Našla jsem si byt a bydlím sama ve svém světě. Ten byt jsem si udělala podle svých představ, útulně, tak jak mi je příjemné. Stále do něj svítí slunce, stejně tak jako do mého nového života.
Začalo se mi dařit I v podnikání. Mám několik nabídek. Stačí jen více mluvit o tom, co dělám, co mě baví. Stačí jen více komunikovat se světem.
Plním si sny! Během dvou měsíců jsem zažila tolik věcí. Poznala nové, zajímavé lidi, muže, známé osobnosti. Jak jsem to dokázala? Šla jsem tomu naproti. Nikdy jsem nepochybovala, že je to něco nemožného. Zkusila jsem to a ono to vyšlo. A pak jsem se s nimi setkala osobně a zažila nezapomenuté chvíle. A zažívám je dál. Ani si neuvědomuji, jaké mám štěstí. Komu se to poštěstí? Snad jen tomu, kdo přestane stále jen snít, ale jde na to přímo, věří si a ví, že to zvládne. A tak děkuji sama sobě, že jsem dokázala zbořit jakési bariéry, že je něco nemožné nebo, že něco nejde. Nesmyslné řeči z dětství, kdy samotní rodiče odrazují své děti, že nic nedokáží a nic nezvládnou, že je něco nemožné, protože oni sami by nikdy nic takového nedokázali, tedy se ani nepokusili něco dokázat. A tak jsem prozřela. A už nikdy nebudu jako ostatní obyčejní ovečky stáda, kteří skutečně nikdy nic nedokážou a budou jen navždy snít a naříkat, jaký nevýznamný, nudný a stereotypní život mají. A přitom stačí tak málo. Stačí chtít jít kupředu, jít si za svým snem, stačí cítit lásku a láska přijde.
A teď mám nové sny. Jsou tak silné. Naplňují mě. Sny jsou láska. A já věřím, že si je dokážu splnit.
Každá zkušenost v životě nás ovlivní. Ať už je dobrá nebo špatná. Ale není pravda, že si ty zkušenosti přivozujeme my samy? Rozhodla jsem se, že si začnu plnit sny, jen jsem nevěděla, že to bude skutečně tak jednoduché. Stačí se jen rozhodnout, pohnout se z místa a jít jim naproti! Nebát se překážek, protože překážky neexistují reálně. Existují pouze v naší hlavě! Začala jsem si plnit sny, dovolila jsem si být šťastná a tak začíná nový život!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Cizrnová polévka

Jsem to já a nikdo jiný