Leden 2018Konečně jsem najela zas na “režim” a pravidelně běhám! Jsem single a tak mám moře času. Času, rozvrhnout si celý den, jak potřebuji, jak se mi zlíbí. A tak toho využívám plnými doušky. Chodím 3x týdně běhat do fitka na pás. V zimě totiž nesnesu dýchat ledový vzduch. A tak je fitko jasná volba. Snažím se o sebe starat o trochu více, nastolit si tempo a dodržet plán. Chcdi být zas o něco lehčí, vyrýsovanější a zkrátka víc sexy do léta. A věřím, že se mi to povede!

Mám nové vize. Stále je můj cíl věnovat se podnikání na tolik, aby mě uživilo. Avšak vím, že to není jednoduché. Poslední dva měsíce jsem to opravdu dost zanedbávala. Měla jsem toho zkrátka opravdu hodně. Nástup do nového zaměstnán, rozchod s přítelem, stěhování do prozatimního bydliště, hledání nového bydliště a ještě mě čeká konečné stěhování do nového bytu. Stále ještě není po všem, ale už se to blíží! A za chvíli bude! A já se nemůžu dočkat! Těším se opravdu hodně. Budu mít kompletně nový život! Ale zpět k podnikání. Nedávno mi jedna osůbka vnukla zajímavou myšlenku, jak bych mohla zúročit moje znalosti a můj potenciál. A tak nad tím v posledních dnech dost dumám. Byl by to směr, kterým jsem se vždy chtěla ubírat, jen jsem si dost nedokázala představit, že by to opravdu mohlo fungovat, ona mi v tom ale sama utvrdila. A tak si říkám, že by bylo skvělé, kdyby to vyšlo. Jen mě čeká opravdu dlouhá cesta. Nejvíc se obávám toho, že jednou přijde doba, kdy se tohle podnikání střetne s mým zaměstnáním a já zkrátka nebudu mít čas stíhat oboje. Pak může nastat problém. A tak přemýšlím, jak všechno doladit. Ale musím uznat, že až tolik teď moc o tom nepřemýšlím. Můj osobní život celkem dost vykolejil ze standardu a já se teprve z toho všeho zpamatovávám. I když je pravda, že to já jsem mu dala ten první kopanec. No co, člověk si holt někdy musí tu cestu sám zkomplikovat, aby se dokázal posunout dál. Nikdy to není ideální.

Nedávno jsem měla příležitost mluvit s jednou zajímavou paní. Byla to paní přes výživu. Moc chytrá a znalá, to musím říct. Poradila mi dvě docela důležité věci. Stávalo se mi totiž, že jsem často začala být nemocná, po nějaké době cvičení. A ona mi vnukla myšlenku, že je dobré při fyzické aktivitě doplňovat vitamíny. Říkala jsem si, že jím zdravě, že to snad nebude potřeba, ale dala jsem na její radu, a koupila jsem si vitamíny pro sportovce. A teď je každý den baštím. Stačí si pytlíček vysypat na jazyk, nechat rozpustit a je to. Sama jsem zvědavá, zda mě to ochrání před nemocemi, zda se budu cítít lépe, plná energie a svěží. Druhou věcí, kterou mi doporučila bylo, jíst vice hovězí maso. Pravda je, že jím různorodou stravu, snažím se jíst hodně ryby, maso si také dopřávám, ale hovězí maso si dávám opravdu minimálně. A tak jsem doporučení uposlechla a v restauraci jsem si objednala hovězí steak. Překvapilo mě, jak byl chuťově vynikající! Doplnila jsem vitamíny a sama jsem zvědavá na výsledky.

Můj momentální plán: 3x týdně běh, každý den doplňovat vitamín C,B a magnesium, jíst zdravě, vyváženě a různorodou stravu. Do budoucna zařadit Pilates. A možná I jiný trénink jako crossfit, piloxing. Věnovat se více tanci, protože mě baví. Chodit více na čerstvý vzduch. Pít více vody. Být denně aktivní, více v pohybu, pobíhat místo pomalé chůze, protahovat se.

Krásný leden!  

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Nové vzezření?

Cizrnová polévka

Jsem to já a nikdo jiný